Faber Naturex, Türkiye de ilk defa, gıda işletmelerine ve evde kullanım temizlik ürünlerine Helal Sertifikası alan firmadır.

Faber Naturex

Faber Naturex

Sosyal Meyda

Faber Naturex

-Bitkisel Esaslı Doğal Temizlik Ürünleri-

İşinde uzman kimyagerleri ve geçmişten gelen tecrübesiyle, 2013 yılında Natureks Hijyen Ürünleri firmasını kurarak, Faber Naturex markası ile talepleri karşılamaya devam etmiştir. İslami şartlar çerçevesinde; insan, çevre ve doğaya zarar vermeyen helal ürünler üreten ve gerçek anlamda Helal Sertifikasına sahip bir kuruluştur. Türkiye de ilk defa, gıda işletmelerine ve evde kullanım temizlik ürünlerine helal sertifikası alan firmadır. Üretiminde kullandığı hammaddeler insan, hayvan, bitki ve çevre sağlığına zarar vermeyen tamamen bitkisel esaslı organik maddelerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz; ISO 9001:2000/14000:2004, OHSAS 18001, Toplam Kalite Güvencesi ile belgelendirilmiş olup, Vegan Sertifikası, Gimdes Helal Sertifikası ve Sağlık Bakanlığı Üretim İzin ruhsatına sahip tesislerimizde üretilmektedir.

 

Doğal Olarak Yüksek Performans

Günümüzde kimyasal kullanmadan iş yapamaz hale geldik. Hatta bizlere "doğal hiç bir şey kimyasal gibi temizlemez" öğretildi. Oysa...Faber Naturex alıştığınız temizliği Size doğal olarak verecek. Faber Naturex üretiminde kullandığı hammaddeler insan, hayvan, bitki ve çevre sağlığına zarar vermeyen bitkisel esaslı organik maddelerden oluşmaktadır.

Toksik olmayan, doğada çözünen karbonat, sabun, limon, sirke vb. maddeler, etkinliği çok yüksek olan korrozif, ağartıcı, güçlü antibakteriyel ürünlerin işini yapabilir. Çamaşır suyu ve amonyak gibi zehirli kimyasalları kullanmaması cezbedicidir. Evet! ama kabartma tozu ve sirke temizlik işini aynı rahatlıkla yapabilir mi? Aslında... Doğal olsa bile güçlü kokulara maruz kalmadan hızlı ve etkin temizlik istiyorsunuzdur. Artık elinizde olan maddelerle kimyager oynamanıza kesinlikle gerek yok! Faber Naturex, verimliliği kanıtlı, zengin hammade paletinden oluşan, özel nitelikli ürünler sunuyor.

 

Hijyen ve Temizlik Çözümleri Uzmanı

Faber Kimya ve İlaç, 2008 yılında yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda, gıda işletmeleri için doğal temizlik ürünlerinin üretim ve pazarlamasına başlamıştır. Türkiye'de ilk defa evde kullanım temizlik ürünlerine helal sertifikası almıştır.

 

Sertifikalarımız

Bireysel ve endüstriyel hijyende kullanılan ürünümlerimiz, hammadesinden üretim tesislerine kadar titiz bir şekilde incelenip, GİMDES tarafından 31/01/2022 tarihinde Helal olarak onaylandılar. Sertifikamız güncellendi.

Detaylı bilgi için linki tıklayınız: https://faberkimya.com.tr/Helal-Belgesi-Guncellendi