Faber Naturex, Türkiye de ilk defa, gıda işletmelerine ve evde kullanım temizlik ürünlerine Helal Sertifikası alan firmadır.

Faber Naturex

Faber Naturex

Sosyal Meyda

Faber Naturex

-Bitkisel Esaslı Doğal Temizlik Ürünleri-

Faber Naturex

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyenin sağlanması konusunda, sektörde endüstriyel ürünler ve teknik hizmetler sunmak amacıyla 1994 yılında İstanbul’da kuruldu.

Konusunda uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel hijyen çözümlerini FASTEC ve ACIDEX tescilli markalı ürünlerimizle sektörde kendini kanıtlamıştır.

Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler sunmaktayız.

Dozaj seyreltme üniteleri ile çalışanların kimyasal maddelerle teması minimum seviyede tutulmakta, daha az su, daha az elektrik, daha az işçilik ve daha çevreci üretim teknikleri ile son kullanıcılara; en kaliteli, en hesaplı ve yüksek standartta hijyen sağlayan çözümler sunmaktadır.

Evlerimizde günlük hayatımızın bir parçası haline gelen kimyasal ürünlerin kısırlıktan akciğer ve böbrek hasarlarına, kanserden körlük ve astıma kadar bir çok olumsuz etkiye yol açabileceğini biliyor muydunuz? Kendinize, ailenize, ve çevrenize duyarlı olun, sağlığınızı koruyun - doğaya dost ürünlerini kullanın!

Faber Naturex